tenniso
14 بهمن 1401 - 10:34

تصمیم اشتباه مردم، طرح جدید دشمن در قرارگاه عملیاتی اش است

فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: دشمن در قرارگاه عملیاتی خود در حال طراحی نقشه ای است تا مردم در تصمیم خود اشتباه کرده و نظام جمهوری اسلامی را تنها بگذارند.

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان سردار علی ملک شاهکوهی در مراسم جشن انقلاب و ولادت حضرت علی(ع) اظهار کرد: ایران اسلامی به برکت انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی به موفقیت های چشمگیری در حوزه های مختلف دست پیدا کرده اما مشکل ما این است که این دستاوردها و موفقیت ها را نمی بینیم و یا انها را قدر نمی دانیم.دشمن از این نقطه ضعف ما استفاده کرده و تمامی این دستاوردها را به گونه ای دیگر بیان می کند.

وی تصریح کرد: در اتفاقات چند ماه گذشته دشمن با استفاده از ۲۴۰ شبکه ماهواره فارسی زبان به صورت شبانه روزی در حال تبلیغات دروغ بود و در این مسیر توانست آسیب هایی نیز بر کشور و مردم وارد کند.

فرمانده سپاه نینوا گلستان خاطرنشان کرد عریانی، بی بندوباری، بی حجابی، از هم پاشیدن کانون خانواده، فساد و غیره از جمله پیامدهایی بود که دشمن سعی داشت در این اتفاقات ان را رواج دهد.

وی با اشاره به پیچیدگی اتفاقات اخیر دشمن ادامه داد: شاید دور از ذهن و باور باشد اما ابعاد طراحی های دشمن در اتفاقات اخیر بسیار پیچیده تر از ابعاد طراحی های انها در ۴۴ سال گذشته و حتی جنگ تحمیلی بود.بقول فرمایشات رهبر معظم انقلاب، طراحی دشمن خوب بود اما در محاسبات خود که همانا همراهی مردم با توطئه هایشان اشتباه کرده و مردم با انها همراه نشدند.

ملک شاهکوهی گفت: بعد از شکست دشمن در اتفاقات اخیر، دشمن در قرارگاه عملیاتی خود در حال طراحی نقشه جدید بوده و در این طراحی ضمن ایجاد ناامنی در بین مردم جامعه تلاش دارد تا مردم در تصمیمات خود اشتباه کرده و نظام جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب را تنها بگذارنند.همه ما باید هوشیار باشیم زیرا اگر اصل نظام آسیب ببیند همه ما آسیب خواهیم دید.

وی بیان کرد: بیان دستاوردهای انقلاب در محله و منطقه خود را به زبان گویا و ساده برای فرزندان و نسل جدید بازگو کنیم تا نسل جوان بداند انقلاب اسلامی برای مردم ایران چه کارهایی کرده است.

گلستان در اجرای طرح هادی ۲۰ درصد بالاتر از شاخص کشوری است

مدیرکل بنیاد مسکن گلستان گفت: استان گلستان در حوزه عمران روستایی مانند اجرای طرح هادی نسبت به شاخص کشوری ۲۰ درصد بیشتر و بالاتر است.

سید محمد حسینی اظهار کرد: تعهد بنیاد مسکن در سال نخست اجرای طرح نهضت ملی مسکن برای احداث مسکن روستایی هفت هزار واحد مسکونی بوده که ۱۰۰ درصد ان تحقق یافته است.

وی تشریح کرد: سال دوم اجرای طرح نهضت ملی مسکن از سه ماه گذشته آغاز شده و امسال این طرح با شتاب و سرعت بیشتری در حال اجرا است.

مدیرکل بنیاد مسکن گلستان خاطرنشان کرد: با حمایت دولت، مشارکت مردم و همت و اراده کارکنان بنیاد مسکن عمران روستاها با سرعت خوبی در حال انجام است.

اصل نظام جمهوری اسلامی امانتی بوده که باید آن را حفظ کنیم

نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن گلستان گفت: اصل انقلاب و نظام جمهوری اسلامی امانتی است که همه ما باید از ان حفاظت کنیم.تبعیت از رهبری یک فرض و واجب بوده و همه ما به عنوان یک بسیجی و به عنوان یک تکلیف و وظیفه باید از انقلاب اسلامی دفاع کنیم.

حجت الاسلام ولی نژاد اظهار کرد: مسئولان و کارکنان بنیاد مسکن اراده کردند تا بخشی از محرومیت استان گلستان را مرتفع کنند که تاکنون با عمل و فعالیت های خوب در روستاهای گلستان این را به اثبات رساندند.

انتهای پیام/۸۳۰۲۱

منبع: فارس
شناسه خبر: 1016443