tenniso
03 فروردین 1402 - 15:47

بیش از ۴۰۰۰ هزار مسافر در مراکز فرهنگی آموزش و پرورش اردبیل اسکان داده شدند

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان اردبیل گفت:۴ هزار و ۳۳۵ فرهنگی تا دوم فروردین ماه امسال در مراکز اسکان آموزش و پرورش استان اردبیل پذیرش شده اند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، ترحم رستمی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از روز 28 اسفندماه تا 2 فروردین ماه 1402، تعداد 4335 فرهنگی در قالب 1309 خانوار در مراکز اسکان آموزش و پرورش استان پذیرش شده اند.

وی با بیان اینکه ستاد اسکان استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی و  مازندران بیشترین مسافر نوروزی فرهنگیان را تاکنون پذیرش کرده‌اند؛ گفت: خانه معلم شهرستان‌ها به عنوان مرکز پذیرش میهمانان فرهنگی در نظر گرفته شده و از مدارس شبانه‌روزی و ویژه نیز می‌توانند برای اسکان فرهنگیان استفاده کنند.

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان اردبیل  بیان کرد: تلاش و سعی ما براین است تا بهترین خدمات‌دهی را به مسافران نوروزی داشته باشیم و حل مشکلات موجود به تمامی اهداف خود در این زمینه دست یابیم.

رستمی با اشاره به نفوذ سامانه بارشی از اول بهار در استان  گفت: ستاد بحران شهرستان ها نیز برای هماهنگی دستگاه های مرتبط تشکیل شده هم اکنون مشکلی در زمینه اسکان مسافران وجود ندارد.

وی افزود: 567 کلاس درس شامل 280 کلاس گروه «ویژه»، 242 کلاس گروه «الف» و 45 کلاس در گروه «ب» برای میزبانی و اسکان مسافران نوروزی تجهیز شده است و همچنین 385 نفر از عوامل اجرایی در راستای  پذیرش میهمانان فرهنگی از سراسر کشور در اردبیل در حال فعالیت هستند.

انتهای‌پیام/131/ن

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1106440